Umre Turlarında Huzura Yolculuk

Sıcak iklimi ile bilinen Arabistan’da, Rasulullah (sav)’in sünneti olan hac ibadeti gerçekleşmektedir. Bu ibadette Rasulullah (sav)’in sünnetine göre hareket edilir. Umre fiyatları kategorisinde, bu konuda uzman olan personelimiz, sizin için gerekli bütün bilgileri sunacaktır.

 

Umre

 

Yıllarca beklediğiniz hac ibadetinin nasip olması ile birlikte, firmamızın tur çalışmalarına katılabilirsiniz. Umre turları kategorisindeki çalışmalarımızı da tercih edebilirsiniz. Gerekli resmi evrakları hazır edip hareket gününü beklemeye başladığınız zaman, yapmanız gerekenler vardır. Öncelikle rahatsızlığınız varsa tedavi ettirmelisiniz. Günlük düzenli uzun yürüyüşler yapmalısınız. Yanınıza kuru yemiş alabilirsiniz. Sabah namazından sonra Kâbe’ye gidiyoruz. Alışverişi Türkiye’de yapacaksanız, gitmeden alışveriş işlemlerin bitirmeniz, dönüşte ikram alışverişi ile uğraşmaktan sizi kurtaracaktır. Türk parasını, Arabistan’da kullanabilirsiniz.

 

Umre Fiyatları

 

Hac ve umre turizminde söz sahibi olan firmamız, bu ibadetin gereği gibi ihya edilmesinde en iyi programları hazırlamaktadır. Manevi olarak kendinizi hazırladıktan sonra, maddi olan hazırlıkları da tam olarak yerine getirmelisiniz. Kutsal topraklarda huzuru arayanlar için her zaman kapı açıktır. Yılın belli dönemlerinde ve Oruç ayında, umre turları düzenliyoruz. Yılda bir kere, hac imkanını elde edenler için, hac organizasyonu düzenlemekteyiz.

 

Borçlarınızı ödeyiniz ve herkesle helalleşiniz. Hac ve umre ibadeti. Hayatınıza yeni bir sayfa açmak için bir fırsattır. Türkiye’ye geri dönüldüğü zaman, tertemiz bir sayfa açılıyor bize. Bunun kıymetini bilmeliyiz. Bu konuda gerekli bilgileri edinmeniz için, konusunda uzman rehber hocalarımız gerekli bilgileri verecektir. Yapılması gereken bütün bedeni ve ruhi ibadetleri, sizlere tek tek anlatacaklardır. Huzura ve mutluluğa yapılan bu kutlu yolculukla birlikte, hayatınızda hiç bir zaman unutamayacağınız anlar yaşayacaksınız.

 

Gitmeden anlayamayacağınız umre ibadetinin, mükemmel bir havası vardır. Kutsal yerlerin gezilmesinden sonra, son tavaf yapılır ve dönüş işlemleri başlar. Ayaklar gitmez, ama dönmek zorundayız.

 

 

Umre Turlarında Huzura Yolculuk

Yazı dolaşımı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir